Home Šumavská řemesla Originální produkt Co prodávám Levné ubytování

Prodej dárků ze Šumavy

Každému návštěvníkovi Šumavy se nabízí řada možností, kde se s šumavskými produkty seznámit a zároveň si některý odvézt jako upomínku. Prodejní místa jsou uvedena v sezónních turistických novinách "Doma na Šumavě" a v katalogu výrobců. V těchto obchodech nabízíme výrobky ze Šumavy - označené etiketou "Šumava originální produkt". Kromě takto označených - jsou zde v prodeji ještě další výrobky z přírodních materiálů, které pochází z jiných regionů.


Zde jsou obchody, které jsem otevřela v průběhu několika let:


První obchod jsme otevřeli již v roce 1991 v Dlouhé Vsi u Sušice - na hlavním tahu směrem na Modravu. Tady bydlím a mám svůj atelier.

Dárky Dlouhá Ves Dárky Dlouhá Ves Dárky Dlouhá Ves

Největší obchod je v Sušici, kousek od náměstí.

Šumavská řemesla Sušice Šumavská řemesla Sušice Šumavská řemesla Sušice

Předměty označené samolepkou nebo visačkou se značkou "Šumava originál produkt" jsou vyhledávanými nejen mezi návštěvníky Šumavy, ale jsou ceněny i místními obyvateli, kteří jim dávají stále častěji přednost. Tyto výrobky se již několik let prodávají i na několika místech na Šumavě, např. v Informačních centrech. Zavedení značení výrobků přispívá k oživení řemeslné výroby na Šumavě, ale i v jiných podhorských oblastech.